Categorie Soorten varens

Hoe Lady Fern te kweken en te verzorgen - Athyrium filix-femina
Soorten varens

Hoe Lady Fern te kweken en te verzorgen - Athyrium filix-femina

Athyrium felix-femina (uh-THEE-ree-um FY-liks fem-in-uh) is een niet-bloeiend lid van de Athyriaceae-familie die gewoonlijk Lady Fern wordt genoemd. Deze bladverliezende meerjarige varen is inheems in de gematigde noordelijke streken van Amerika. De geslachtsnaam van de plant, Athyrium, is afgeleid van het Griekse woord "athyros", wat "zonder deur" betekent.

Lees Verder

Soorten varens

Hoe zorg je voor Nephrolepis Cordifolia-planten

Nephrolepis cordifolia duffi nef-roh-LEP-iss kor-di-FOH-lee-uh duf-EE is een varensoort afkomstig uit Azië en Noord-Australië en is een van de vele variëteiten van de nephrolepis cordifolia-plant die deel uitmaakt van de nephrolepidaceae-familie De nephrolepis (ook bekend als Boston-varen) is het enige geslacht in de familie en bevat ongeveer 30 verschillende soorten varens.
Lees Verder
Soorten varens

Pellaea Rotundifolia Verzorging: de knopvaren laten groeien

The Button Fern - Pellaea Rotundifolia Pe-LEE-uh Ro-tun-dih-FOH-lee-uh komt oorspronkelijk uit Nieuw-Zeeland met opvallend blad dat een uitstekende variëteit biedt aan typische varens. een beetje voorzichtigheid tijdens de eerste bezinkingsfase. Toen deze varen eenmaal was neergedaald, is het een gemakkelijke plant die weinig verzorging nodig heeft in vergelijking met zijn delicate familieleden.
Lees Verder
Soorten varens

Tips voor de verzorging van Kangaroo Fern (Microsorum pustulatum)

Microsorum pustulatum my-kroh-SOR-um pus-tew-LAY-tum is een varen met heldergroene en glanzende bladeren die vaak aan bomen groeien.De naam is synoniem met Zealandia pustulata, maar veel bronnen hebben het Zealandia-geslacht niet geaccepteerd De plant behoort tot de familie polypodiaceae en microsoroideae onderfamilie, die deel uitmaakt van de varenfamilie.
Lees Verder
Soorten varens

6 verschillende varens die je binnenshuis kunt kweken

Groeiende varens ... met hun verbazingwekkende verscheidenheid aan bladvormen en delicaat patroon zijn altijd populair geweest als kamerplant. De grote selectie van soorten en variëteiten van verschillende soorten kamervarens maakt ze een uitstekende keuze voor het decoreren van het huis, terras of serre. diversiteit aan soorten varens maakt de beslissing moeilijk om te groeien ... als kamerplanten in potten of in hangmanden.
Lees Verder
Soorten varens

Boston Ferns: A Classic Houseplant

Boston Ferns is toevallig een kamerplant en een terrasplant die een comeback maakt, zowel in de geteelde hoeveelheden als in de beschikbare variëteiten. Laten we eens kijken naar Nephrolepis exaltata, een zwaardvaren die algemeen bekend staat als de "Boston Fern". In de afgelopen jaren, er zijn nogal wat nieuwe introducties van “kamerplantvarens”.
Lees Verder
Soorten varens

Hart's Tongue Fern Care: leer Asplenium Scolopendrium groeien

Phyllitis scolopendrium fil-LY-tiss, skol-oh-PEND-ree-um nu bekend als Asplenium Scolopendrium ass-PLEE-nee-um, skol-oh-PEND-ree-um een ​​groenblijvende varensoort uit de familie Aspleniaceae (genus Asplenium) Inheems in Europa, maar een zeldzame Amerikaanse variëteit (Asplenium scolopendrium var. Americanum) komt voor op een beperkt aantal locaties in Alabama, Tennessee, New York, Michigan en Ontario, Canada.
Lees Verder
Soorten varens

Staghorn Fern: informatie over verzorging en groei

De hertshoornvaren - Platycerium: een buitengewoon unieke, onderscheidende, aantrekkelijk ogende plant, perfect voor mensen met een achtertuin of een koele veranda. Op zoek naar iets ongewoons, een waar gespreksonderwerp ... koop en leer over de verzorging van hertshoornvaren. Behalve Platycerium andinum, afkomstig uit Zuid-Amerika, bestaat het geslacht platycerium uit ongeveer 18 soorten, die allemaal voorkomen in de natuurlijke tropische en gematigde omgeving van Afrika, Zuidoost-Azië, de Filippijnen, Australië en Nieuw-Guinea.
Lees Verder
Soorten varens

Rabbit Foot Fern Care: Growing The Davallia Fejeensis Fern

Davallia fejeensis dav-VAL-ee-uh, fee-jee-EN-sis is een varensoort die behoort tot de familie Davalliaceae en inheems is op de Fiji-eilanden.De tropische wouden vormen de ideale habitat voor de groei van de varen, net als alle andere leden soort van zijn geslacht, de plant is epifytisch, wat betekent dat hij groeit op het oppervlak van de grond van andere planten en soms in de spleten van rotsen en zijn vocht en voedingsstoffen ontleent aan de lucht, het water en ander vuil dat zich eromheen ophoopt.
Lees Verder
Soorten varens

Bird Nest Fern Plant: groei en verzorging van Asplenium Nidus

De vogelnestvaren de algemene naam voor Asplenium nidus (As-ple-nium nidus) is een epifytische varensoort. Ondanks het feit dat hij grote glanzende bladeren herbergt, is de Asplenium een ​​varen die behoort tot de familie Aspleniaceae en het geslacht Asplenium. Native to Zuidoost-Azië, Maleisië , Oost-Australië en Oost-tropisch Afrika, deze planten genieten en gedijen goed in tropische klimaten.
Lees Verder
Soorten varens

Blechnum Gibbum: hoe de Silver Lady Fern te kweken en te verzorgen

Blechnum gibbum BLEK-num, GIB-bum is een harde varen die behoort tot de familie Blechnaceae. Blechnum gibbum, afkomstig uit de Pacific Islands, Fiji en Nieuw-Caledonië, groeit als een kleine boom in tropische en subtropische klimaten. Je hoort het misschien aan zijn gebruikelijke namen, waaronder: Silver Lady Silver Lady Fern Dwergboomvaren Blechnum Gibbum Verzorging Grootte en groei Zoals hierboven vermeld, is dit een dwergboomvaren die groeit tot 3 '- 4' voet hoog en heeft een symmetrische rozet van bladeren over een slank , zwarte, geschubde stam.
Lees Verder
Soorten varens

Leer hoe u Kangaroo Paw Fern kunt kweken

Microsorum Diversifolium (my-kroh-SOR-um, dy-ver-sih-FOH-lee-um) is een groenblijvende epifytische varensoort uit de familie Polypodiaceae. Deze plant wordt gewoonlijk kangoeroepootvaren of kangoeroepootvaren genoemd. variant van microsorium, wat kleine sori betekent - de kleine sporen aan de onderkant van varenbladeren.
Lees Verder
Soorten varens

Kerstvarenverzorging: hoe Polystichum Acrostichoides te laten groeien

Polystichum acrostichoides pol-IS-tick-um, ak-ruh-stik-OY-deez is een meerjarige, groenblijvende varen uit de familie Dryopteridaceae (houtvaren) en komt oorspronkelijk uit het oosten van Noord-Amerika. De plant krijgt de algemene naam kerstvaren omdat de groenblijvende bladeren hun levendige groene kleur behouden, zelfs in de kersttijd, wanneer het weer in het oorspronkelijke verspreidingsgebied extreem koud wordt, en dus kunnen worden gebruikt in decoraties.
Lees Verder
Soorten varens

Hoe Japanse geschilderde varen te kweken

Athyrium niponicum uh-THEE-ree-um, nip-ON-ih-kum wordt vaak gekweekt als bodembedekker en produceert grote plukjes bladeren. Inheems in Oost-Azië, noemen mensen de plant meestal Oosterse damevaren of Japanse geschilderde varen. onderdeel van de varenplantenfamilie Athyriaceae. Athyrium niponicum is gemakkelijk te kweken in verschillende groeiomstandigheden.
Lees Verder
Soorten varens

Kwastvaren Polystichum Polyblepharum kweken en verzorgen

Polystichum polyblepharum (pol-IS-tick-um pol-ee-BLEF-ar-um) is een lid van de plantenfamilie Dryopteridaceae afkomstig uit Zuid-Korea en Japan.Gemeenschappelijke namen zijn onder meer: ​​Japanse Varen met Kwastjes Japanse Varen met Koreaanse Kwastjes Varen met Kristallen Varen met Kwasten liefdevolle, onderhoudsarme, niet-bloeiende meerjarige groenblijvende plant is een goede keuze in een genaturaliseerde omgeving waar konijnen en herten aanwezig kunnen zijn, omdat hij er vrij resistent tegen is.
Lees Verder
Soorten varens

Dryopteris Filix-Mas: hoe mannelijke varen te kweken en te verzorgen

Dryopteris Filix-Mas (dry-OP-ter-iss, FY-liks mas) is een prachtige halfwintergroene houtvaren, afkomstig uit het noordelijk halfrond, in de familie Dryopteridaceae. Inheems in een groot deel van Europa, Azië en Noord-Amerika, de grote driehoekige bladeren zijn lichtgroen van kleur en kunnen een flinke klomp vormen. Deze plant gedraagt ​​zich goed en verspreidt niet te veel.
Lees Verder
Soorten varens

8 volle zonvarens voor het landschap

Als we aan varens denken, denken we meestal aan schaduwrijke plaatsplanten, maar het zal je verbazen dat er eigenlijk nogal wat varens zijn die het heel goed kunnen doen in een half tot volle zon. acht soorten varens die het goed kunnen doen in warme, zonnige klimaten. de acht meest zon-tolerante varensoorten osmunda varens Er zijn drie soorten varens binnen het geslacht Osmunda.
Lees Verder
Soorten varens

Hoe Lady Fern te kweken en te verzorgen - Athyrium filix-femina

Athyrium felix-femina (uh-THEE-ree-um FY-liks fem-in-uh) is een niet-bloeiend lid van de Athyriaceae-familie die gewoonlijk Lady Fern wordt genoemd. Deze bladverliezende meerjarige varen is inheems in de gematigde noordelijke streken van Amerika. De geslachtsnaam van de plant, Athyrium, is afgeleid van het Griekse woord "athyros", wat "zonder deur" betekent.
Lees Verder