Categorie Verhoogde bedtuin

Waarom dit verhoogde tuinbed op de juiste manier is gemaakt
Verhoogde bedtuin

Waarom dit verhoogde tuinbed op de juiste manier is gemaakt

Verhoogde tuinbedden zijn een zeer populaire manier om groenten te verbouwen in allerlei stijlen. Het verhoogde bed op deze foto is echt goed gedaan. Ik wilde kort vertellen waarom ik dat denk! Er zijn veel tutorials over de tuin met verhoogd bed op internet, met veel verschillende benaderingen. Maar dit verhoogde bed ziet eruit alsof het alles goed heeft gedaan.

Lees Verder

Verhoogde bedtuin

Bodem voor verhoogde bedden: hoe u de beste verhoogde bodem maakt

Tuinieren met een verhoogd bed is een uitstekende manier om in een kleine ruimte te tuinieren. De kwaliteit van de grond voor verhoogde bedden geeft tuinders één reden waarom ze bumpergewassen produceren: als u problemen ondervindt bij bukken, buigen en knielen, zorgen verhoogde bedtuinen voor gemakkelijk onderhoud. U kunt uw verhoogde tuinbed op een voor u meest comfortabele hoogte plaatsen.
Lees Verder
Verhoogde bedtuin

Waarom dit verhoogde tuinbed op de juiste manier is gemaakt

Verhoogde tuinbedden zijn een zeer populaire manier om groenten te verbouwen in allerlei stijlen. Het verhoogde bed op deze foto is echt goed gedaan. Ik wilde kort vertellen waarom ik dat denk! Er zijn veel tutorials over de tuin met verhoogd bed op internet, met veel verschillende benaderingen. Maar dit verhoogde bed ziet eruit alsof het alles goed heeft gedaan.
Lees Verder