Categorie Cactus - Vetplanten


Cactus - Vetplanten

Hatiora Salicornioides kweken: zorg voor dansende bottencactus

De Hatiora salicornioides is een unieke, decoratieve kamerplant afkomstig uit Zuid-Amerika. Het is een epifytische cactusachtige Rhipsalis, wat betekent dat hij op andere planten kan groeien. Botanische naam: Hatiora salicornioides - hat-ee-OR-uh sal- eye-korn-ee-OY-deez Veelvoorkomende namen: Dancing Bones Cactus, Drunkard's Dream, Spice Cactus, Bottle Cactus Familie en herkomst: Cactaceae - Zuid-Amerika Groeivermogen: Makkelijk te kweken en te verzorgen Groei Zone: USDA Winterhardheidszone 9-11 Grootte: Tot 20 ″ inch hoog Bloei: Gele bloemen aan de uiteinden - maart - mei Licht: Helder ochtend- en avond indirect licht Temperatuur: Kamertemperaturen van 72 ° graden Fahrenheit Bodem: Cactusmengsel met optimale drainage Water: Laat de grond iets uitdrogen tussen de gietbeurten Meststof: Vloeibare mest tijdens het groeiseizoen Plagen en ziekten: Meer culturele problemen dan aanvallen van insecten Voortplanting: Stekken Verzorging: Snoei terug als de planten te groot worden Gebruik: Verpot als een op zichzelf staand exemplaar Verzorging van Hatiora Salicornioides T De naam wordt uitgesproken als hat-ee-OR-uh sal-eye-korn-ee-OY-deez en behoort tot de Cactaceae-familie van cactussen, een ander synoniem is Hatiora bambusoides.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Hoe Astrophytum Asterias te laten groeien

Astrophytum asterias ass-troh-FY-tum ass-TEER-ee-as is een cactus met een schijfvormig lichaam en meerdere ribben met witte schubben.Vanwege zijn opvallende uiterlijk heeft de plant verschillende veel voorkomende namen: Zanddollarcactus Zee-egelcactus Ster cactusAstrophytum asterias maakt deel uit van de familie Cactaceae en het geslacht Astrophytum.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Pachyphytum Compactum Care: de kleine juweel-vetplant laten groeien

Pachyphytum compactum (pak-ee-FY-tum kom-PAK-tum) is een overblijvende vetplant uit de familie Crassulaceae. Het geslacht Pachyphytum betekent letterlijk "dikke bladeren" in het Grieks. De winterharde vetplant komt oorspronkelijk uit Mexico, met name in de staten Queretaro en Hidalgo. Pachyphytum compactum heeft korte stengels en dicht vertakte bladeren die een dicht bij de top geplaatste rozet vormen.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Hoe je de beste cactusgrondmix maakt

Het kweken en vermeerderen van je eigen cactussen en vetplanten is een zeer lonend proces. Er is veel liefde voor potplanten van cactussen en vetplanten - ze hebben een ongebruikelijke en diverse reeks groeivormen. Ten eerste heb je de woestijncactus, de meest populaire soort die meteen in je opkomt als iemand 'cactus' noemt.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Leer hoe u Blue Candle Cactus (Myrtillocactus Geometrizans) kunt kweken

Myrtillocactus Geometrizans (mir-til-oh-KAK-tus, jee-oh-MET-rih-zans), ook bekend onder de wetenschappelijke namen van: Cereus Geometrizans Myrtillocactus Grandiareolatus Myrtillocactus Geometrizans (Mart. Ex Pfeiff.) Het is een lid van de familie Cactaceae en de bekendste soort van het geslacht Myrtillocactus. Myrtillocactus komt van het Griekse woord myrtillus, wat kleine mirte en cactus betekent.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Parodia Cactus Care: hoe de balcactus te laten groeien

Parodia par-ROH-dee-uh, gewoonlijk bolcactus genoemd vanwege zijn vorm, is een groot geslacht van bloeiende cactusplanten en behoort tot de familie Cactaceae. Hoewel deze cactussen het meest voorkomen in een bolvorm, komen deze cactussen ook voor in tonvormige vormen. geslacht Parodia bestaat uit ongeveer 50 soorten opzichtige blauwgroene zuilvormige cactussen.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Rebutia Cactus Care: kweektips voor de krooncactus

Rebutia fiebrigii ray-BEW-tee-uh, fi-BREE-gil is een interessante kleine bloeiende cactus. Deze Zuid-Amerikaanse plant behoort tot het geslacht Rebutia. In het wild worden Rebutia cactussen gevonden in de heuvels en bergen van Argentinië en Bolivia Het is een sierplant die populair is vanwege zijn bloemen en produceert een overvloed aan kleurrijke bloembladen die zijn bolvormige groei bedekken.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Leer Thimble Cactus Care

Mammillaria gracilis mam-mil-AR-ee-uh, GRASS-il-is is een aantrekkelijke vetplant die inheems is in Centraal-Mexico. Het plantengeslacht Mammillaria heeft ongeveer 300 soorten van zeer variabele vormen. Een zeer gewaardeerde cactussucculent onder verzamelaars en tuiniers, mammillaria gracilis fragilis is geliefd vanwege hun wenselijke eigenschappen in de teelt, visueel aantrekkelijk uiterlijk en worden over het algemeen behandeld als kamerplanten.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Mammillaria Plumosa Care: hoe verencactus te laten groeien

Mammillaria plumosa (mam-mil-AR-ee-uh pruim-OH-suh) is een lid van de plantenfamilie Cactaceae (kak-TAY-see-eye) afkomstig uit Nuevo Leon, Mexico. De plant wordt meestal veercactus genoemd vanwege zijn zachte, donzige uiterlijk.In zijn oorspronkelijke omgeving is Mammillaria plumosa een vaste plant. Als ze buiten worden geplant, weg van de woestijn, kunnen deze cactussen het beste als eenjarige planten worden gebruikt.
Lees Verder
Cactus - Vetplanten

Melocactus Care: Growing The Turk's Cap Cactus

Melocactus mel-oh-KAK-tus is een geslacht van cactussen behorend tot de Cactaceae-familie en komt oorspronkelijk uit het Caribisch gebied.Dit geslacht heeft ongeveer 30-40 soorten waarvan Melocactus matanzanus de meest populaire variëteit is, werd aanvankelijk Cactus Melocactus genoemd in 1753 door De Zweedse botanicus Carl Linnaeus. De algemene naam Turks Cap verwijst naar de met wol bedekte bol aan de bovenkant van de plant die lijkt op de traditionele Turkse fez-hoed die populair was tijdens de Ottomaanse overheersing.
Lees Verder